Tel: 605 350 512 | e-mail: shop@krainaklockow.com | Pn-Pt: 10:00 - 18:00 | Kreatywna Kraina Rozwoju | NIP: 6811145988 | Polub nas na  Facebooku

Producenci

wiek

Interesują was klocki dla niemowlaka, a może te przeznaczone dla dzieci pomiędzy 4 i 6 rokiem życia, lub starszych? W niniejszej kategorii znajdują się zestawy klocków od najbardziej znanych na rynku producentów zabawek, zebrane w podkategorie wiekowe. Dzięki temu w łatwy sposób dobierzecie klocki w zależności od wieku waszych dzieci, tak by zabawa nimi była dla nich zawsze maksymalnie rozwijająca oraz satysfakcjonująca.

 Cobi 5807 CH-47 CHINOOK Cobi 5807 CH-47 CHINOOK
Producent: COBI
Cena: 188,90 zł
szt.
zobacz więcej
Brelok TY Beanie Boos miś FRANKY Brelok TY Beanie Boos miś FRANKY
Producent: TY
Cena: 12,90 zł
szt.
zobacz więcej
Brelok TY BEANIE BOOS PEGASUS Brelok TY BEANIE BOOS PEGASUS
Producent: TY
Cena: 12,90 zł
szt.
zobacz więcej
Brelok TY Beanie Boos ptak KIWI Brelok TY Beanie Boos ptak KIWI
Producent: TY
Cena: 12,90 zł
szt.
zobacz więcej
COBI 2266 CITROEN TRACTION 11CV COBI 2266 CITROEN TRACTION 11CV
Producent: COBI
Cena: 83,10 zł
szt.
zobacz więcej
Cobi 2423 Helikopter BELL UH-1 HUEY Cobi 2423 Helikopter BELL UH-1 HUEY
Producent: COBI
Cena: 199,90 zł
szt.
zobacz więcej
Cobi 24335 Maserati MC20  Cobi 24335 Maserati MC20 
Producent: COBI
Cena: 499,90 zł
szt.
zobacz więcej

W zależności od wieku

Jak powszechnie wiadomo, każdy etap rozwojowy dziecka ma swoje wymagania oraz potrzeby. Zabawki dla dzieci warto więc dobierać tak, by mogły one w pełni rozwijać ich umiejętności manualne oraz umysłowe w różnym wieku. Kwestia ta ma ogromny wpływ na ich dalszy rozwój, dlatego nie warto jej pozostawiać przypadkowi. To właśnie od naszych obecnych wyborów zależy bowiem przyszłość dziecka, zarówno ta niedaleka, jak i bardziej odległa. Zabawki, dzięki którym dzieci poznają świat, uczą się kreatywności oraz doskonale się przy tym bawią, pełnią w tej dziedzinie ogromną rolę.

Nasze przedziały wiekowe

Właśnie z tego powodu, znajdziecie w niniejszej kategorii zestawy klocków zgrupowane w zależności od kategorii wiekowych. Są to kolejno klocki przeznaczone dla dzieci w wieku od niemowlęctwa do 3 lat, pomiędzy 4, a 6 rokiem życia, a także te adresowane dla najstarszych, czyli powyżej 7 lat. Dzięki takiemu podziałowi, możecie w łatwy sposób dobrać klocki o odpowiednim poziomie trudności, a więc takie które gwarantują maksymalny rozwój oraz satysfakcję płynącą z zabawy.

Znani producenci

Wśród prezentowanych w niniejszej kategorii zestawów klocków, znajdują się serie najbardziej znanych producentów, cieszące się ogromną popularnością zarówno wśród rodziców, jak również samych zainteresowanych, czyli dzieci. Są to między innymi serie Lego Education, czy Lego Duplo, a także inne. To kultowe zabawki, przy pomocy których dzieci nie tylko mogą się bawić przez długi czas, ale także rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię. Wiele z nich zostało stworzonych specjalnie z myślą o nauce poprzez zabawę, co sprawia, że są jeszcze bardziej cenione.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie nasze klocki wykonane są z przyjaznych materiałów, które gwarantują ich najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo. Ma to bowiem ogromne znaczenie nie tylko w przypadku klocków dla niemowlaków, ale również dla starszych dzieci. Posiadają również wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl