Tel: 605 350 512 | e-mail: shop@krainaklockow.com | Pn-Pt: 10:00 - 18:00 | Kreatywna Kraina Rozwoju | NIP: 6811145988 | Polub nas na  Facebooku

Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

marioinex

Marioinex to kolejna polska firma, której produkty dostępne są w ofercie Krainy Klocków. Jest znana przede wszystkim ze swoich fenomenalnych klocków budowlanych oraz konstrukcyjnych. Na polskim rynku jej produkty możemy znaleźć już od 1986 roku. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi przez nas zestawami klocków Marioinex, które zachwycą wszystkich miłośników klockowych krain i nie tylko. Każdy z zestawów dostępnych w tej kategorii może pochwalić się posiadaniem certyfikatu Unii Europejskiej CE.

Firma z tradycjami

Marioinex to znany polski producent zabawek, działający na rynku od 1986 roku. To rodzinna firma z tradycjami, która w ciągu wielu lat swojej działalności zdobyła sobie uznanie rodziców oraz szczególną popularność wśród dzieci. Ich klocki konstrukcyjne oraz budowlane gwarantują kreatywną oraz bezpieczną zabawę, która nigdy się nie kończy.

Wyjątkowe zestawy

Prezentowane w niniejszej kategorii produkty Marioinex to wybór ich najlepszych, najbardziej cenionych produktów. Każdy z prezentowanych zestawów klocków stanowi doskonały pomysł na prezent dla dzieci w różnym przedziale wiekowym oraz o różnych upodobaniach. To jednak jedyny powód la którego warto kupić je swoim pociechom.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jak wie doskonale każdy rodzic, wybierając zabawki dla naszych pociech, kierujemy się nie tylko ich atrakcyjnością, ale również bardziej pragmatycznymi kwestiami. (I oczywiście nie chodzi w tym wypadku tylko i wyłącznie o cenę). Mowa przede wszystkim o ich bezpieczeństwie w czasie zabawy. Ta kwestia nie powinna pozostawać dla nas obojętna nawet w przypadku tak z pozoru bezpiecznej zabawki, jak zwykłe klocki. W przypadku Marionex możemy być pewni całkowitego ich bezpieczeństwa. Świadczy o tym szereg norm jakie spełniają oraz certyfikatów, które otrzymały. Jednym z nich jest certyfikat Unii Europejskiej CE.

Ochrona środowiska

Marioinex to również firma, której nie jest obojętny los środowiska naturalnego. Materiały oraz surowce, z których wytwarzane są ich produkty mogą zostać w 100 procentach wykorzystane ponownie w czasie procesu recyklingu. Firma inwestuje również w coraz to nowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym mogą lepiej troszczyć się o środowisko naturalne. Oto kolejny powód, by wybrać dla swoich pociech właśnie klocki od Marioinex. Dzięki nim nie tylko zapewnimy naszym pociechom świetną i rozwijającą zabawę, ale przyczynimy się też do ochrony środowiska, która ma przecież tak duże znaczenie dla przyszłych pokoleń. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zestawami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl