Tel: 605 350 512 | e-mail: shop@krainaklockow.com | Pn-Pt: 10:00 - 18:00 | Kreatywna Kraina Rozwoju | NIP: 6811145988 | Polub nas na  Facebooku

Producenci

MINECRAFT

Minecraft to słynna gra, która od niemalże dekady stanowi kreatywną ucieczkę dla milonów ludzi na całym świecie. Teraz duński producent postanowił przenieść kwadratowy świat gry komputerowej do realnej rzeczywistości w formie klocków. Odtworzono doskonale znane postacie - creepery i inne stwory. Dzięki zestawom LEGO Minecraft dziecko może budować i bez ograniczeń tworzyć swoją klockową rzeczywistość z dala od komputera. Oprócz części twórczej na dzieciaki czekają niełatwe wyzwania i przygody. W nich przyda się główny bohater - znany wszystkim Steve. Co więcej, Minecraft w wersji LEGO to nie tylko klocki - to również udostępnianie historii LEGO, wskazówek i porad w internecie. 

Minecraft wydawał się być idealną odskocznią od świata rzeczywistego. Świat jest nieograniczony, można budować bez obawy, że skończą się surowce (czy klocki). Jednak na dziecięcy umysł lepiej działają przedmioty i zabawki materialne. Dzięki nowej serii młodzi fani Minecrafta mogą tworzyć budynki, hodować zwierzęta czy rośliny na prawdziwej planszy - czyli wszystkie zadania, których podejmowali się w wirtualnym świecie. Klocki Minecraft to zapewnienie swobody tworzenia. Można tworzyć modelowe światy, ale zestawy są wykonane w taki sposób, że spokojnie da się je połączyć. Ekscytujące wyprawy, walki z creeperami i budowa nowego świata - wszystko to w LEGO Minecraft. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl