Tel: 605 350 512 | e-mail: shop@krainaklockow.com | Pn-Pt: 10:00 - 18:00 | Kreatywna Kraina Rozwoju | NIP: 6811145988 | Polub nas na  Facebooku

Producenci

juniors

LEGO® Juniors to kolekcja dedykowana dla młodych adeptów budowania z klocków LEGO. Mowa tu o dzieciach w wieku od 4 do 7 lat. Te klocki cechują się sporymi rozmiarami, dzięki czemu są bezpieczne i wygodne dla niedużych rąk. Poszczególne elementy i części składowe zestawów można budować oddzielnie - wszystko po to, by zabawa mogła rozpocząć się bardzo szybko. Dzieciaki w bardzo łatwy sposób mogą połapać się w instrukcji, a klocki są podzielone na specjalne woreczki (z numerami, by łatwo było je odnaleźć). LEGO Juniors nie narzuca budowania zgodnie z instrukcją. Autorom zależało, by dzieci w wieku od 4 do 7 lat rozwijały swoją wyobraźnią i budowały pewność siebie. Proste w budowie zestawy i modele powodują, że dziecko prędko zyskuje poczucie niezależności. Po zbudowaniu oczywiście zabawa się nie kończy. Zestawy pozwalają na niezliczone godziny zabawy. 

Juniors przynoszą wiele korzyści. Dziecko może użyć swojej wyobraźni i rozwijać ją, bawiąc się swoimi zestawami. Każdy dzień to inne podejście, inna czasoprzestrzeń i wejście w swój świat. Klocek za klockiem - pobudzenie młodej osoby do myślenia kreatywnego wymaga stworzenia platformy, podwaliny, gdzie czuje się bezpiecznie i z powodzeniem może siebie realizować. Taką możliwość daje LEGO Juniors, gdzie dzieci realizują swoje pomysły, a po skończeniu zabawy są niezwykle usatysfakcjonowane. Dodatkowym plusem jest zgodność zestawów Juniors z LEGO System.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl