Tel: 605 350 512 | e-mail: shop@krainaklockow.com | Pn-Pt: 10:00 - 18:00 | Kreatywna Kraina Rozwoju | NIP: 6811145988 | Polub nas na  Facebooku

Producenci

Klocki Lego Mindstorms EV3

Robotyka, dziedzina, która najpierw stanowiła element ogółem pojętej fantastyki, a obecnie jest częścią wysoko rozwiniętych nauk o fizyce, mechanice i elektronice. Pozwól, żeby również i Twoje dziecko odkryło magię, jaką niosą... roboty! W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy klocki Lego Mindstorms EV3 zawierające elementy będące częścią najbardziej zaawansowanych pomocy dydaktycznych. Już od najmłodszych lat rozwijaj w swoim dziecku pasje i umiejętności specjalistyczne, które pomogą mu przechodzić kolejne etapy edukacji.

Klocki Lego Mindstorms EV3 - wyobraźnia i nauka

W ofercie przedstawionej w tej kategorii znajdziesz nie tylko pełne zestawy, ale również wszystkie części uzupełniające, dzięki którym robot zbudowany przez Twoją pociechę będzie mógł w pełni działać. Wśród nich znajduje się między innymi specjalny akumulator, a także zestaw wszystkich potrzebnych kabli i przewodów. Klocki Lego Mindstorms EV3 z naszego sklepu to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania będące prawdziwą gratką zarówno dla samych dzieci, a także (dzięki swojej wartości edukacyjnej) dla nauczycieli i rodziców.

Nie od dziś wiadomo, że umysł, szczególnie dziecka, jest najbardziej chłonny na wiedzę podczas zabawy. Dlatego też polecamy zakup artykułów, które przygotowaliśmy w tej kategorii.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl